ІT-право.

Україна є однією з провідних держав-постачальників інтелектуального капіталу на світовий ринок праці, в тому числі, в сфері IT – комп’ютерних технологій.

Останнім часом IT-сфера дуже активно розвивається в Україні та зараз є чи не одним з основних джерел надходження валютних ресурсів до держави.

Адвокати Колегії адвокатів міста Києва та Київської області надають юридичні послуги як IT-компаніям, так і приватним особам – працівникам сфери комп’ютерних технологій, програмістам. Ми знаємо правові нюанси, притаманні IT-сфері, ми слідкуємо за змінами у відповідному профільному законодавстві та точно зможемо допомогти Вам скласти договір чи узгодити його редакцію вигідну саме для Вас.

Адвокати Колегії адвокатів міста Києва та Київської області володіють знаннями IT-законодавства, в тому числі, Сполучених Штатів Америки, серед іншого, зокрема, - Законом про авторське право в цифрову епоху (Digital Millennium Copyright Act чи DMCA).

Якщо Ви програміст, спеціаліст IT-сфери чи власник бізнесу та надаєте IT-послуги – звертайтесь до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області за професійною правничою допомогою.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок