Благодійність адвокатської колегії.

Один з основних принципів діяльності адвокатів Колегії адвокатів міста Києва та Київської області – благодійна допомога тим, хто потребує правничої допомоги та не має коштів на оплату якісних послуг досвідченого адвоката. Особи з обмеженими можливостями (з інвалідністю), пенсіонери, одинокі матері та особи з інших соціально незахищених верств населення завжди можуть розраховувати на безкоштовну консультацію адвокатів Колегії адвокатів міста Києва та Київської області та у певних випадках, після дослідження усіх обставин, ми можемо брати навіть повний супровід справи без оплати адвокатського гонорару.
Ми віримо в любов, добро, людські одвічні цінності та намагаємось нести такі цінності в навколишнє середовище, тим самим поліпшуючи свою карму, додаючи до неї «плюсик» за «плюсиком» 😊
Ми не афішуємо свої благодійні проєкти, не робимо на цьому піар, але, за потреби, можемо про це розказати і нам є що розказати. Бажаємо всім миру, здоров’я, щастя та злагоди. З відданістю своїм Клієнтам, Ваша Колегія адвокатів міста Києва та Київської області.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок