Про колегію адвокатів

Адвокатське об’єднання «Колегія адвокатів міста Києва та Київської області» було засноване у 2013 році. З часу заснування та до сьогоднішнього дня до складу об’єднання входять досвідчені адвокати, спеціалісти правничої справи найвищої категорії.

В Колегії адвокатів міста Києва та Київської області наявна спеціалізація адвокатів за сферами практик. Деякі адвокати, раніше віддавши роки роботі в правоохоронних органах, практикують виключно у сфері кримінального права та процесу. Є також «адвокати-господарники» – спеціалісти договірного, податкового права, господарського процесу. Інші займаються здебільшого цивільними, сімейними спорами, інші – комерційними, корпоративними спорами, супроводженням процедури публічних закупівель, банківськими та кредитними питаннями тощо.

Така вузька спеціалізація адвокатів Колегії дозволяє досягати бажаних для Клієнтів результатів у стислі строки, брати перед Клієнтами відповідальність за складні та багатокомпонентні справи, працювати єдиною командою в комплексних проектах, в яких є необхідним участь фахівців різних сфер права.


Колегія адвокатів міста Києва та Київської області – це об’єднання висококваліфікованих професіоналів-правників, які працюють як єдина злагоджена команда задля вирішення завдань, які ставлять перед Колегією Клієнти, надаючи адвокатські послуги найвищої якості, в тому числі, в певних випадках, на умовах pro bono – як благодійність, адже ми прагнемо нести добро у цей світ.

Записатися на консультацію

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок