Військове право (захист прав військових).

У 2014 році в Україні розпочалась антитерористична операція, а з 24 лютого 2022 року військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, працівники Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, захищають Батьківщину на фронті, приймають безпосередню участь в бойових діях.

Якщо Ви чи Ваші родичи проходять службу за контрактом у збройних силах чи правоохоронних органах і під час служби порушуються Ваші законні права та гарантії? Або, не дай Боже, Ви чи Ваші близькі були поранені чи загинули під час бойових дій і Ви потребуєте виплати державою компенсації?

Рекомендуємо Вам звернутись до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області, де адвокати-професіонали нададуть компетентну юридичну консультацію, допоможуть зібрати необхідні документи чи повністю візьмуть на себе усі необхідні дії.

Ми вдячні військовим за героїзм, за захист Батьківщини, саме тому ми допомагаємо військовим-учасникам бойових дій або безкоштовно або за пільговими цінами.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок