Трудове право (трудові спори).

Якщо Вас незаконно звільнили з роботи, не бажають виплачувати компенсацію при скороченні штату, чи ще не звільнили, але керівництво тисне на Вас та вимагає написати заяву «за власним бажанням» або іншим чином порушує Ваші трудові права – на часі звернутись до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

Адвокат з практики трудового права зможе дослідити Ваше питання, зрозуміє усі тонкощі та особливості саме Вашої конкретної справи, запропонує найефективніші можливі шляхи її вирішення. Досвідчені адвокати з трудового права, що входять до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області, зможуть впевнити Вашого роботодавця змінити підхід до обмеження чи порушення Ваших трудових прав або ж виграти судову справу, поновити Вас на посаді та стягнути з роботодавця на Вашу користь невиплачену заробітну плату за час вимушеного прогулу.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок