Будівництво, земля, нерухомість.

Колегія адвокатів міста Києва та Київської області супроводжує комплексні проєкти у сферах будівництва та нерухомості в столичному регіоні.

Ми допоможемо Вам отримати необхідні документи в Державній архітектурно-будівельній інспекції, органах Земельного кадастру, Бюро технічної інвентаризації та інших державних органах.

Якщо Ви не повною мірою впевнені в юридичній «чистоті» об’єктів нерухомості, які плануєте придбати, – ми забезпечимо належну юридичну перевірку цієї квартири, будинку чи земельної ділянки, їх власників, підстав набуття власності на ці об’єкти.

Адвокати Колегії мають значний досвід вирішення суперечок майнового характеру щодо об’єктів нерухомості, в тому числі, визнання недійсними, розірвання договорів купівлі-продажу, дарування, іпотеки нерухомого майна.

У випадку якщо Вашою нерухомістю незаконно заволоділи сторонні особи – звертайтесь до Вас – ми допоможемо поновити Ваше порушене право власності!

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок