Захист і представництво у кримінальному процесі.

Слідчий або дізнавач Національної поліції, Служби безпеки, Державного бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки або детектив Національного антикорупційного бюро викликає Вас на допит?

Каже, що Ви будете лише свідком?

Не варто поспішати. Або до Вас прийшли з ухвалою про надання дозволу на обшук?

Або затримали, вручили повідомлення про підозру? Вилучили та арештували майно?

Чи, може, Ви стали жертвою шахраїв, злочинців і потребуєте представництва Вас в якості потерпілого на стадії досудового розслідування чи під час судового розгляду кримінальної справи?

В Колегії адвокатів міста Києва та Київської області працюють дуже досвідчені фахівці з кримінального права та процесу, в тому числі з великим досвідом роботи в правоохоронних органах найвищого рівня.

Звертайтесь за захистом своїх прав від кримінального переслідування, обвинувачення до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області – ми точно зробимо все можливе та забезпечимо досягнення належного, максимально можливого у Вашому випадку, результату.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок