Корпоративне право та корпоративні спори.

В тому випадку, якщо Ваші бізнес-партнери почали вчиняти відносно Вас недобросовісні дії: намагаються призначити свого керівника чи інших посадових осіб чи, взагалі, позбавити Вас вашої частки у товаристві з обмеженою відповідальністю чи пакету акцій акціонерного товариства – зверніться вчасно до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області. Висококваліфіковані адвокати Колегії стануть на захист Ваших прав і свобод.

Чи, може, конфлікту ніякого немає, а Ви плануєте придбати чи продати акції акціонерного товариства чи частку у товаристві з обмеженою відповідальністю і потребуєте юридичного супроводу угоди купівлі-продажу корпоративних прав.

Адвокати Колегії забезпечать повне супроводження угоди: юридичний аудит активів, дозвільних і фінансових документів, оцінку ризиків, аналіз і підготовку договору та процедуру його підписання.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок