Конкурентне (Антимонопольне) право.

Ви плануєте придбати чи продати корпоративні права великої компанії та Вам необхідно отримати в Антимонопольному комітеті України дозвіл на концентрацію? Або ж конкуренти Вашої компанії вчиняють недобросовісні дії чи замовник порушує процедуру тендеру, необгрунтовано відхиляє Вашу пропозицію – є рішення! Звертайтесь до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

Наші адвокати мають значний успішний досвід підготовки та супроводження скарг у Антимонопольному комітеті України, супроводженні отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію та інших процедур.

Ми допоможемо Вам ефективно захистити Ваші права на ринку, усунути порушення Вашими конкурентами законодавства та, навіть, притягнення їх, у разі необхідності, до передбаченої чинним законодавством України відповідальності.

Ваша вдячність – наша краща винагорода.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок