Інтелектуальне право (авторське право і суміжні права).

Ви займаєтесь творчістю чи винахідництвом і перед Вами постали питання реєстрації авторських прав на твір, корисну модель?

Або Ви власник бізнесу та потребуєте реєстрації власної торгової марки?

Або ж Ви керівник чи власник ресторану чи готелю та у Вас є питання щодо того як законно використовувати на території закладу музичні твори та кому і в якому розмірі сплачувати авторську винагороду (роялті). По будь-яких питаннях авторського права та суміжних прав Вас якісно проконсультує адвокат Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

У нас є значний, успішний та різноманітний правничий досвід у сфері захисту авторських і суміжних прав, в тому числі, виграшні резонансні судові процеси з провідними видавництвами, телеканалами, авторами творів, організаціями колективного управління.

Звертайтесь за захистом своїх прав до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок