Господарські спори, банкрутство.

В тому випадку якщо Ви фізична особа-підприємець чи засновник або керівник товариства з обмеженою відповідальністю чи акціонерного товариства та Ваш контрагент заборгував Вам оплату за договором поставки, виконання робіт, чи виконав роботи неякісно, поставив продукцію неналежної якості – необхідно звертатись з позовом до господарського суду.

Але, які дії потрібно зробити до звернення з позовом до господарського суду? Як, чим і на якій стадії забезпечити позов, докази? Компетентні детальні відповіді на ці питання дасть «адвокат-господарник» Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

Якщо запропонований адвокатом Колегії алгоритм дій та умови влаштують Вас, адвокат оформить і скерує до господарського суду належним чином оформлений позов і захистить Ваші права та законні інтереси під час усіх стадій господарського судочинства – аж до виконання судового рішення за судовим наказом господарського суду.

Також «адвокат-господарник» Колегії адвокатів міста Києва та Київської області допоможе якщо Ви чи Ваша компанія не в змозі виконувати перед контрагентами фінансові зобов’язання та на часі банкрутство, або ж, навпаки, Ви є кредитором особи-банкрута.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок