Практика у ЄСПЛ – Європейському суді з прав людини.

Ви не знайшли справедливості в Україні, пройшовши усі ланки судової системи?

Вас не влаштовує остаточне рішення Верховного Суду України або апеляційного суду?

Не втрачайте надію – у Вас є право та можливість звернутись за захистом до Європейського суду з прав людини.

Адвокати Колегії адвокатів міста Києва та Київської області проаналізують негативні для Вас судові рішення, дослідять наявні докази та зможуть надати детальну консультацію та пораду – чи варто готувати відповідну скаргу до Європейського суду з прав людини.

Оскільки кожне судове рішення Європейського суду з прав людини є джерелом права, відповідним судовим прецедентом і створює відповідну практику, адвокати Колегії відстежують практику Європейського суду з прав людини та використовують її в своїй роботі.

Звертайтесь до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області, де адвокати якісно підготують та у встановлені строки скерують до Європейського суду з прав людини скаргу та успішно захистять Ваші права та законні інтереси.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок