Банківське та фінансове право, кредитні спори.

Якщо Вас цілодобово турбують колектори, банк забирає Вашу квартиру, будинок чи земельну ділянку чи інше майно, що знаходиться в іпотеці; або, навпаки, Ви надали позику знайомим, родичам чи будь-кому, а боржник не вертає гроші – на часі звернення до Колегії адвокатів міста Києва та Київської області.

Адвокати Колегії комплексно проаналізують ситуацію, укладені документи, ризики, алгоритм, строки вирішення Вашої справи та зроблять пропозицію, яка, скоріше за все, влаштує Вас.

Великий досвід роботи з банками, фінансовими установами, колекторськими компаніями дозволяє адвокатам Колегії досягати майже в кожному, навіть найскладнішому, випадку бажаного для Клієнта результату в найкоротші строки та при мінімальних витратах.

Довірте роботу зі своїми боргами та заставленим майном нам!

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок