Абонентське обслуговування бізнесу та громадян.

Адвокати Колегії адвокатів міста Києва та Київської області можуть повноцінно замінити та/або ефективно доповнити штатного юрисконсульта будь-якої організації.

В ході господарської діяльності та, особливо, під час розвитку бізнесу у підприємців виникають чимало питань: вибір організаційно-правової форми компанії, розробка статутних документів, оптимізація оподаткування, робота з контрагентами, розробка договорів, внутрішньої документації, супроводження податкових та інших перевірок, ведення судових справ тощо.

Будь-якому бізнесу, якщо він претендує на звання успішного, потрібен висококваліфікований юрист-консультант. Адвокати Колегії адвокатів міста Києва та Київської області надають повний спектр юридичних послуг і точно допоможуть своєму Клієнту зайняти почесне місце серед лідерів своєї галузі, яке він, без сумніву, заслуговує.

Відмінність адвокатів Колегії від інших юридичних радників і консультантів – новий прогресивний підхід до надання юридичних послуг, в основі якого консультування «на випередження». Це означає такий алгоритм роботи, коли не Клієнт іде до адвоката, формулює питання, щоб вирішити проблему, яка виникла, а, навпаки – адвокат іде до Клієнта, надаючи вчасні пропозиції, поради, систематизує та балансує діяльність Клієнта, щоб запобігти виникненню проблем.

Серед постійних клієнтів Колегії адвокатів є також приватні особи, які потребують правового радника, що перебуває на зв’язку в режимі 24/7.

Записатися на консультацію

Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.
стаття 59 Конституції України

Я не бот, 7+4 = ??

`

Наші контакти

Замовити дзвінок